Preekrooster

image_pdfimage_print

Preek- en organistenrooster 2021 Hervormde Gemeente Genderen.
Laatste wijziging 11-1-2021

Datum Tijd Predikant Woonplaats Dienst Lied Organist
28 feb 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. L.W. de Haan

  2e Lijdenszondag

Heilig Avondmaal

47

20

H Teuling

C. Schreuders

 7 mrt 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds H J van Kapel

 

Waspik

ODD

3e Lijdenszondag

460

192

Gerrit van Veen

C. Schreuders

10 mrt 11.00

19.30

Ds. J. van den Brink ( R )

Ds. L.W. de Haan

  Biddag/schooldienst

 

138

H Teuling

C. Schreuders

14 mrt 09.30

19.30

Dr A A A Prosman

Ds. L.W. de Haan

Amersfoort

 

4e Lijdenszondag 151

265

H Teuling
21 mrt 09.30

18.30

Ds. M. Vastenhout (R )

Prop A N J Scheer

Eethen/Drongelen

Huizen

5e Lijdenszondag

 

229

96

C. Schreuders

Gerrit van Veen

28 mrt 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds P G I v/d Berg

 

Asperen

6e Lijdenszondag 97

120

H Teuling

C. Schreuders

2 apr 19.30 Ds. L.W. de Haan   Goede Vrijdag H A 147 Gerrit van Veen
4 apr 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds M Bil

 

Dodewaard

Pasen / ODD 437

255

Gerrit van Veen
11 apr 0.930

18.30

Dhr J T de Koning

Ds W Koelewijn

Nieuw- Lekkerland

Renkum

  41

282

H Teuling

H Teuling

18 apr 09.30

18.30

Ds S Jumelet

Ds. L.W. de Haan

Zaltbommel   100

308

C. Schreuders
25 apr 09.30

18.30

Prop L Solleveld

Ds A.A.W. Boon

S Gravenzande

 

  45

209

C. Schreuders

C. Schreuders

2 mei 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. L. Hoftijzer ( R )

 

Rijswijk

ODD

 

356

252

 

Gerrit van Veen

 9 mei 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds T Wegman

 

Driebergen

  211

310

C. Schreuders

Gerrit van Veen

13 mei

 

09.00 Ds. L.W. de Haan   Hemelvaartsdag 337 H Teuling
16 mei 09.30

18.30

Ds. A. de Wit ( R )

Ds L v Wingerden

Besoyen

Den Bosch

  214

153

Gerrit van Veen

H Teuling

23 mei 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds J Domburg

 

Aalst

Pinksteren

 

296

276

 

C. Schreuders

30 mei 09.30

18.30

Ds J T de Koning

Prop J J de Haan

Alphen a/d Rijn

Woerden

 

 

118

219

H Teuling

C. Schreuders

 6  jun 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds J Wolters

 

Almkerk

ODD 441

270

Gerrit van Veen

H Teuling

13 juni 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds J v/d Brink ( R )

 

Genderen

Voorbereiding H.A.

 

211

259

Gerrit van Veen  

H Teuling    

20  juni 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. L.W. de Haan

  Heilig Avondmaal 189 v1,2,4

180

C. Schreuders

Gerrit van Veen

27 juni 09.30

18.30

Ds S Jumelet

Ds M Bil

Zaltbommel

Dodewaard

  27

150

Gerrit van Veen

C. Schreuders

  4 juli 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Prop H van Toor

 

Zetten

ODD 396

332

Gerrit van Veen
11  juli 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds Mouw

 

Aalburg

 

Ger Kerk

213

H Teuling  

H Teuling   

18 juli 09.30

18.30

Ds T Wegman

Ds. L.W. de Haan

Driebergen   37

168

C. Schreuders

C. Schreuders

25 juli 09.30

18.30

Ds A A A Prosman

Ds Tiggelman

Amersfoort

Rijnsburg

 

Ger Kerk

95

C. Schreuders

Xxxxxxxxxx

 1 aug 09.30

18.30

Ds G Bos

Ds G Bos

Urk

Urk

ODD 398

331

C. Schreuders

H Teuling

 8 aug 09.30

18.30

 

Ds L v Wingerdan

 

Den Bosch

 

Ger Kerk

143

 

Xxxxxxxxxxx

15 aug 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds H J v Kapel

 

Waspik

 

 

124

156

C. Schreuders

H Teuling

22 aug 09.30

18.30

Ds C Hendriksen

Ds Kruger

Woudrichem

Barendrecht

 

Ger Kerk

165

Gerrit van Veen

Xxxxxxxx

29 aug 09.30

18.30

Ds. H. Veldhuijzen (R)

Ds. L.W. de Haan

Schelluinen   129

170

C. Schreuders

Gerrit van Veen

 5 sep 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. A.J. Mouw (R)

 

Aalburg

ODD

Voorbereiding H.A.

389

216

 

H Teuling

12  sep 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. L.W. de Haan

  Heilig Avondmaal

 

303

252 v1

H Teuling

C. Schreuders

19 sep 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Dr G Immink

 

Driebergen

Startzondag 301

140

Gerrit van Veen
26 sep 09.30

18.30

Ds G Bos

Ds G Bos

Urk

Urk

  162

186

C. Schreuders

H Teuling

 3 okt 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Prop J J de Haan

 

Woerden

ODD 391

169

Gerrit van Veen
10 okt 09.30

18.30

Ds. B.J.W. Ouwehand (R)

Ds. L.W. de Haan

Andel   179

315

C. Schreuders

C. Schreuders

17 okt 09.30

18.30

Ds P Nobel

Ds G v/d Linden

Garderen

Waalwijk

 

 

227

189

H Teuling

C. Schreuders

 24 okt 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds G Wolfswinkel

 

Everdingen

  322

195

 

Gerrit van Veen

 31 okt 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. L.W. de Haan

   

Afsluiting V B W

54

388

H Teuling

Gerrit van Veen

3 nov

 

11.00

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. L.W. de Haan

  Schooldienst

Dankdag

281

H Teuling

H Teuling

 

7  nov 09.30

18.30

Ds J T de Koning

Ds W Koelewijn

Alphen a/d Rijn

Renkum

ODD 472

297

Gerrit van Veen
14  nov 09.30

18.30

Ds. M. Vastenhout

Ds. L.W. de Haan

Eethen/Drongelen  

 

230

327

H Teuling

C. Schreuders

21 nov 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. A. de Wit (R)

 

Besoyen

Eeuwigheidszondag 207

131

C. Schreuders

C. Schreuders

28 nov 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds J v/d Brink

 

Genderen

1e Advent 203 v1,5

150

C. Schreuders

Gerrit van Veen

5   dec 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Prop A N J Scheer

 

Huizen

ODD v. H.A.

2e Advent

418

265

Gerrit van Veen
12  dec 09.30

18.30

Ds. L.W. de Haan

Ds. L.W. de Haan

  3e Advent

Heilig Avondmaal

125

128 v1,2

H Teuling

C. Schreuders

19 dec 09.30

18.00

Ds A Naijen

Kinderkerstfeest

Andel 4e Advent 67

C. Schreuders
25 dec 09.30

 

Ds. L.W. de Haan
 
  1e Kerstdag 62 H Teuling
26 dec 09.30

18.30

Prop L Solleveld

Ds B J W Ouwehand

S Gravenzande

Andel

  85

80

Gerrit van Veen

C. Schreuders

31 dec 19.30 Ds. L.W. de Haan

Oudjaarsavond

    263 Gerrit van Veen
1 Jan 10.00         H Teuling